Biorezonans – kompleksowa diagnostyka organizmu

Medycyna biorezonansowa to zupełnie nowy pogląd na diagnozowanie chorób ludzi i ich leczenia. Udaje jej się osiągnąć takie wyniki, które przekraczają możliwości standardowych metod medycyny tradycyjnej. Dzięki jej technologii stało się możliwe rozpoznawanie chorób u ludzi na najwcześniejszych etapach ich rozwoju, kiedy nie występują żadne objawy. Jest to bardzo ważny wskaźnik dla wielu chorób, takich jak na przykład rak.

Metoda medycyny biorezonansowej obejmuje zarówno diagnozowanie chorób, jak i ich terapię. Po kompleksowym badaniu, można natychmiast otrzymać wyniki i, jeśli to konieczne, uzyskać szczegółowe plany i instrukcje leczenia.

Biorezonans – kompleksowa diagnostyka organizmu

Medycyna biorezonansowa oparta jest na polach elektromagnetycznych właściwych dla narządów i komórek ludzi. Specjalne urządzenia są zdolne do wychwytywania wszelkich zmian w biopolu, które wskazują na chorobę. Otrzymane informacje przetwarzane są przez komputer, co umożliwia uzyskanie bardzo dokładnych wyników diagnostycznych. W przypadku ujawnienia jakichkolwiek odchyleń w zdrowiu ludzkim, można je skorygować metodami terapii biorezonansowej.

Diagnostyka biorezonansowa zyskuje coraz większą popularność wśród entuzjastów medycyny alternatywnej. W końcu metoda biorezonansu pozwala przez krótki czas na identyfikację patogenów, takich jak:

 • Wirusy,
 • Robaki,
 • Pierwotniaki,
 • Bakterie chorobotwórcze,
 • Grzyby.

Zalety medycyny biorezonansowej

Medycyna biorezonansowa zasadniczo różni się od innych sposobów diagnozowania i leczenia chorób. Ma wiele zalet, takich jak:

 • Uniwersalność – w zaledwie kilku sesjach możliwe jest rozwiązywanie szerokiej gamy problemów medycznych.
 • Dokładność i szybka diagnoza – dzięki nowoczesnym technologiom można uzyskać najdokładniejsze informacje o stanie zdrowia ludzkiego.
 • Komfort – sesje są absolutnie bezbolesne i nie wymagają dużo czasu.
 • Metody i plany leczenia są wybierane indywidualnie przez komputer dla każdej osoby.
 • Bezpieczeństwo – medycyna biorezonansowa nie ma skutków ubocznych, szkodliwych emisji i nie jest zdolna do wywoływania reakcji alergicznych.
 • Połączenie z innymi metodami medycyny.
 • Skuteczność – leczenie występuje na wszystkich poziomach: od komórki do całego organizmu.
 • Brak ingerencji w wewnętrzne procesy organizmu.

Możliwości medycyny biorezonansowej są ogromne. Dzięki niej można poradzić sobie z chorobami wszystkich układów ciała. Była możliwość zdiagnozowania chorób we wczesnych stadiach ich rozwoju, aby przetestować organizm pod kątem obecności szkodliwych pasożytów.

Badania wykazały, że metoda biorezonansowa leczy ponad 85% chorób. Tradycyjna medycyna może wyleczyć tylko 30% chorób a 70% chorób zamienia się w przewlekłe.

Warto więc sprawdzić na własnej skórze działanie biorezonansu, w Łodzi możesz sprawdzić jak działa w gabinecie Bioanna oto strona gdzie możesz spojrzeć bioanna.com.pl

Jak może biorezonans pomóc w leczeniu chorób?

Nawet, jeśli dana osoba może zidentyfikować czynnik sprawczy choroby, tradycyjna medycyna po prostu nie ma środków, aby wyleczyć danego wirusa lub pasożyta. Leki są zbyt toksyczne, co powoduje poważne uszkodzenie organizmu, a pasożyty lub patogeny są zbyt odporne na leki i nie giną.

Co więcej, leki kierują chorobę do wewnątrz, powstrzymują naturalne próby ludzkiego ciała do samoleczenia się i dochodzi do zapoczątkowania przewlekłej choroby. Leki nie są całkowicie usuwane z organizmu, kumulują się w różnych narządach, powodując choroby tych narządów. W takim przypadku terapia biorezonansowa działa idealnie, pomagając ciału w samodzielnym leczeniu, jedynie poprzez usunięcie czynnika chorobotwórczego czyli wirusa, pasożyta lub bakterii.

O autorze

Bartosz Talar

Komentarze wyłączone