Bogacze twierdzą, że internet daje kasę

Zdaniem bogaczy zarabianie w internecie jest łatwe

Osoby bogate, które zarobiły niezłą kasę w internecie, lubią ten sposób zarobkowania i uznają go za dziecinnie prosty. Wystarczy opracować biznes i zacząć go realizować w internecie. Ostatnio opublikowana została książka “Zarób kasę w internecie”, która bije rekordy popularności. 40 stron i 8 rozdziałów zawiera porady w jaki sposób można zarabiać pieniądze w internecie. Napisana jest prosto, łatwo i przyjemnie, a jej koszt to jedyne 97 dolarów USA. Dla Amerykanina to niewiele, ale Polaka może przerażać wydatek ponad 300 złotych na książkę. Biorąc pod uwagę zarobki w Polsce jest to bardzo duża kwota. Dlatego lepiej samodzielnie opracować sposób zarabiania w internecie i być mu wiernym. Chyba, że przestanie przynosić efekty i wówczas trzeba go zmienić na inny.

Czy internet jest dobrym sposobem zarabiania pieniędzy?

I tak, i nie.  Dla osób, które mają wizję i potrafią wcielać ją w życie, na pewno tak. Dla tych, którzy nie znaleźli swojego miejsca i nie mogą zdecydować się na zarabianie w internecie, może to być miejsce problematyczne.

Podsumowując, kupowanie drogich poradników nie ma sensu. O wiele lepiej samodzielnie zastanowić się nad zarobkowaniem w internecie. Znalezienie sposobu na dodatkowe pieniądze to kwestia czasu. Internetowy biznes należy starannie przemyśleć.

shutterstock_99031757

O autorze

Marta Felińska

Komentarze wyłączone