Czy demotywatory się zmienią?

Starą prawdą jest to, że tylko takie serwisy internetowe, które wciąż są rozwijane i zmieniane, mają poważne szanse na odniesienie końcowego sukcesu i jego stałe utrzymywanie.Pytanie jednak, czy w przypadku każdego serwisu internetowego sukces i jego rozwijanie jest jak najbardziej realne? Wydaje mi się, że nie do końca. Związane jest to przede wszystkim z tym faktem, że nie każdy serwis może wzbogacić swoją formułę poprzez dodatkowe funkcjonalności. Co mogą przykładowo zrobić takie demotywatory? Przecież demotywatory to tylko zdjęcia, które w pewnych momentach rozśmieszają, w innych drażnią, a jeszcze w innych irytują. Co można w tym zmienić?

Jedyną ciekawą zmianą jaka nasuwa mi się na myśl jest sięgnięcie po nagrania video. Tylko poprzez filmy video można coś zmienić. Serwis może nabrać dynamiki, ale z drugiej strony może okazać się o wiele bardziej kosztowny w utrzymaniu. To już od właścicieli tego serwisu uzależnione jest to, na jaki sposób prowadzenia działalności się zdecydują. Nie ulega wątpliwości, że jakieś zmiany nadejść muszą. Jeśli demotywatory pozostaną w tym samym miejscu, na jakim znajdują się obecnie, to nie widze jakichkolwiek szans na to, by strona mogła powiększyć swój sukces.

W internecie ważne są zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Bez nich żaden serwis internetowy nie ma większych szans na odniesienie sukcesu. Demotywatory nie mają zbyt wielu możliwości na rozwój, ale zawsze znaleźć można coś nowego, coś ciekawego, co jak najbardziej sprawdzi się w praktycznych zastosowaniach.

O autorze

Bartosz Talar

Komentarze wyłączone