Kilka randkowych porad dla panów

Panowie szukający miłości powinni być ostrożni. Szczególnie w internecie, bo oszustów tam nie brakuje. Nie wierzcie w każde zdjęcie oraz każdy opis. Czasami panie umieszczają stare zdjęcia, czasami koloryzują w opisach. Zdarza się to wielu osobom. Czasami panie umawiają się z kilkunastoma panami, co jest irytujące oraz stresujące.

Pierwsza wiadomość e-mail jest ważna, jeśli pan zrazi do siebie panią w pierwszym liście to ona nigdy się z nim nie umówi. Pozytywne pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne. Nieustanne odwiedzanie profilu jednej pani jest niepożądane. Może zacząć się Ciebie bać, lepiej czytaj profile wielu pań. Dokładne czytanie profilu jest ważne. Jeśli będziesz oglądał profil, a nie wyślesz żadnej wiadomości to możesz zdenerwować panią i zrazić ją do siebie. W swoim profilu umieszczaj prawdziwe dane oraz realne zdjęcia. Nie dodawaj półnagich zdjęć, bo to jest fatalna decyzja. Jeśli używasz pseudonimu to zadbaj, aby nie był przykładem złego smaku.

Niech to nie będzie rzecz w stylu „uwielbiamlaski123”, lecz bardziej wysublimowane miano. Wejdź na portal randkowy ogłoszenia towarzyskie DateZone.com, zamieść profil i ruszaj na poszukiwanie drugiej połówki.

 

 

 

O autorze

Bartosz Talar

Komentarze wyłączone