Największy randkowy błąd online popełniany przez panów

Największym błędem popełnianym przez mężczyzn online jest zamieszczanie niewłaściwego zdjęcia na portalu randkowym. Nic tak nie zepsuje szans na udaną randkę jak złe zdjęcie umieszczone online. Zanim zamieścisz informacje o sobie online popatrz na swój profil oczami kobiety i zastanów się czy umieszczasz to, co niezbędne. Jeśli uznasz, że jakieś informacje są zbędne to ich nie umieszczaj. Opracuj inne, lepsze, ciekawsze, dobierz dobre zdjęcie. Grasz o własną przyszłość i szczęście. Nie zmarnuj tej okazji i pokaż się z jak najlepszej strony.

Dobre zdjęcie może rozpocząć znajomość. Masz zdjęcie z egzotycznych wakacji? Masz szalone zdjęcie zrobione w mieście? Zamieść je koniecznie, może będziesz o nim rozmawiał z interesującą dziewczyną, która poczuje się zaintrygowana taką fotką? Kto wie… Zdjęcie nie musi być szablonowe, może być całkiem niesamowite, inne, wyjątkowe. Panie lubią niebanalnych mężczyzn. Niezwykłe zdjęcie może być Twoim atutem.

Dobry, aktualny, interesujący profil pozwoli Tobie wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć uwagę interesujących kobiet. Pamiętaj, nigdy nie dodawaj zdjęć zrobionych na szybko telefonem komórkowym. Są to kiepskie zdjęcia, bez odpowiedniej ostrości, nie zainteresują nikogo, będą tym, co zepsuje Twój profil. Lepiej przejrzyj zasoby zdjęć z kilku ostatnich miesięcy i wybierz jedno z nich do umieszczenia w profilu. Jedno zdjęcie nie wystarczy, dodaj dwa lub trzy. Na pewno taki wzbogacony profil okaże się interesujący. Nie lekceważ zdjęcia w profilu, nie dodawaj zdjęć sprzed dziesięciu lub więcej lat. Podczas pierwszej randki kobieta zorientuje się, że zdjęcie było bardzo nieaktualne, a to będzie rzutowało na postrzeganie Ciebie przez nią. Pamiętaj, dobre zdjęcie może zdecydować o poznaniu ciekawych kobiet oraz znajomościach. Zadbaj o dobry profil na portalu randkowym, a Twoje szanse na udane spotkania z kobietami wzrosną.

Sprawdź koniecznie: DateZone: sex fotki i kamerki

O autorze

Bartosz Talar

Komentarze wyłączone