Powerbank – co to takiego?

Ostatnio pojawiły się powerbanki

Powerbank to nowoczesne urządzenie, którego zadaniem jest uzupełnianie energii, czyli ładowanie urządzeń elektronicznych. O powerbankach mówi się może od dwóch lat, a tymczasem jest to technologia zaprojektowana już dziesięć lat temu. W Polsce furorę robi tak naprawdę od zaledwie roku, jednak już jej użytkownicy doceniają to, że bez prądu mogą naładować telefon komórkowy. Dobry powerbank powinien mieć nie mniej niż 4000 mAh, a lepiej, gdy ma 5200 mAh. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która potrzebuje być non stop dostępna pod telefonem komórkowym. Powerbank nie zostawi żadnej osoby bez niezbędnego wsparcia. Na to urządzenie zawsze można liczyć.

Ile kosztują powerbanki?

Koszt zakupu powerbanków waha się od 90 do 170 złotych. Jednak w promocji można kupić niewielki powerbank już za 50 złotych, najdroższe modele kosztują około 300 złotych – powerbank można kupić w sklepie tradycyjnym lub internetowym. Warto nabyć co najmniej dwa-trzy urządzenia, aby mieć pewność, że jest to urządzenie zawsze naładowane i oferujące optymalny poziom energii. Dzięki powerbankowi komputer, telefon komórkowy, MP3 czy MP4 działać będą znacznie dłużej oraz bardziej efektywnie.

Czy warto kupić powerbank? Na pewno tak, coraz częściej powerbank jest stałym wyposażeniem damskiej torebki lub męskiej aktówki, młodzież też chętnie kupuje powerbank – z uwagi na wygodę, a nie modę. Szczególnie przydatny będzie podczas wyjazdu służbowego oraz wakacji z rodziną. Dzięki powerbankowi moc będzie zawsze z użytkownikami – telefon nie zakończy ważnej rozmowy w trakcie, bateria komputera nie odmówi nagle bezpieczeństwa.

O autorze

Marta Felińska

Komentarze wyłączone