Przez Internet jest wygodniej

W zastraszającym wręcz tempie rośnie popularność portali społecznościowych, wartości pokazujące liczbę użytkowników, odwiedzin szybują w górę z miesiąca na miesiąc. Wszystko to sprawia, że portale te są najbardziej uczęszczanym miejscem w internecie.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że w dzisiejszych czasach trzeba po prostu mieć konto firmowe na portalu typu Facebook – 650 mln użytkowników, to cyfry, których nie można bagatelizować. Co więcej , użytkownicy przyzwyczaili się, że Facebook stał się kombajnem od wszystkiego. Są tam wszyscy, zatem wszystko można załatwić. W określonych kręgach strony internetowe przestają się liczyć, odwiedzane są funpage, grupy, wydarzenia – wszystko to jest w jednym miejscu. To bardzo wygodne dla potencjalnego klienta, nie musi bowiem przeszukiwać internetu, by znaleźć daną informację, produkt, imprezę. Nie można z drugiej strony zapominać, że strony internetowe Kraków to pokaźna część internetu, do której wciąż sięgają użytkownicy starsi, a Facebook jak moda – może przeminąć bezpowrotnie. Trzeba jednak korzystać z tego, co w danym momencie da się wykorzystać.

Nie ma co zatem się bać i zapierać, tylko wykorzystywać wszystkie możliwości promocji. To szalenie istotne, szczególnie teraz, kiedy o klienta trzeba walczyć wszelkimi dostępnymi sposobami. Można zatem zadowolić się stroną czy aplikacją, jaką portal oferuje, można ją spersonalizować, by była tożsama z naszą stroną internetową. Dostępne są też oprogramowania integrujące funpage z witryną internetową – wszystko to może wykonać firma oferująca strony internetowe Kraków.

O autorze

Bartosz Talar

Komentarze wyłączone